اورین با ارائه‌ی راهکارها و خدمات جامع IT بنیان و پایه‌ای مستحکم برای کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد. سبد غنی پیشنهادهای ما مدل قدیمی «تعمیر در لحظه‌ی خرابی» را با «خدمات مدیریت شده» جایگزین می‌کند.
دانش و تجربه‌ی منحصر به فرد ما مجموعه‌ی کاملی از خدمات IT را پوشش می‌دهد. از تأمین تجهیزات تا طراحی، راه‌اندازی، نگهداری و مدیریت شبکه‌های ساده و پیچیده.

ما این‌جا هستیم تا توسط فناوری توانی به شما بدهیم تا به بالاترین سطح عملکرد خود برسید. ما با پشتیبانی پویا، فعال و بی‌نظیر خود، تجربه‌ای از فناوری به شما ارائه خواهیم داد تا در کسب و کار و زندگی شخصی خود پرانرژی تر باشید.
پیشنهادهای اورین شامل خدمات زیرساخت شبکه ، سرویس‌های شبکه، خدمات مدیریت‌شده، خدمات کاربران نهایی و بسیاری از خدمات دیگر می‌شود.

زیرساخت شبکه

کسب و کار شما به میزان قابل توجهی، وابسته به تبادل اطلاعات درون و برون سازمانی است. شریان اصلی این اطلاعات سوییچ‌ها، روترها، کابل‌ها و اتصالات شبکه‌ی شما می باشد. بنابراین این تبادل اطلاعاتی وقتی به خوبی صورت خواهد گرفت که ساختار و استخوان‌بندی شبکه‌ی شما به خوبی پیکربندی شده باشد. به عبارت دیگر کلید اطمینان از صحت عملکرد IT و در نتیجه کسب و کار شما برخورداری از یک زیر ساخت شبکه‌ی قدرتمند است.
ما در اورین ابتدا نیازهای شما را با یک تحلی... بیشتر بخوانید

خدمات شبکه

به عنوان بخشی از خدمات اورین، خدمات شبکه به مشتریان ما این امکان را می‌دهد تا از زیرساخت شبکه خود به صورت بهینه، مدیریت‌شده و با بالاترین بازده استفاده کنند. پی و بنای ساختمان بدون امکانات و ظریف‌کاری ها استفاده چندانی برای شما نخواهد داشت.اطلاعات شما در یک زیرساخت برهنه و بدون امکانات در معرض انواع آسیب‌ها و تهدیدها قرار می‌گیرد و بدون داشتن خدمات مناسب، کارمندان و همکاران شما تجربه‌ی ناخوشایندی از فناوری خواهند داشت.

بیشتر بخوانید

خدمات مدیریت‌شده

شما برای این‌ که بتوانید کارهای‌روزانه خود را به‌راحتی انجام دهید، به فناوری نیاز دارید. بنابراین نگهداری یک زیرساخت شبکه سالم و کم کردن زمان قطعی به میزان کمینه‌ی خود بسیار حیاتی است. وقتی شرکتی آمادگی لازم را نداشته باشد، حتی یک مشکل کوچک IT می‌تواند هزینه‌های قابل‌توجه و وقفه‌های غیرقابل پیش‌بینی داشته باشد.
حال اگر بتوانید از زمان قطعی در همان لحظه‌ی اول جلوگیری کنید؟ اگر کسی را داشته‌باشید که شبکه شما را نظارت و مانیتور کند و بتواند در بازیابی سیستم به ... بیشتر بخوانید

خدمات کاربران نهایی

مدیریت و نگهداری ایستگاه‌های کاری برای هر دپارتمانIT می‌تواند وظیفه‌ای زمان‌بر باشد. علاوه بر این کاهش هزینه‌های مدیریت و نگهداری دسکتاپ و اپلیکیشن نیز برای سازمان‌ها یک نبرد همیشگی است. از سوی دیگر تمایل به بهبود تجربه کاربری، همسو کردن خدمات IT با کسب‌وکار و از همه مهم‌تر، سرعت در تحویل آخرین فناوری‌ها به کاربران نهایی غیر‌قابل انکار است. برای رسیدن به همه این اهداف، تیمIT شما باید:

... بیشتر بخوانید