آیا می‌دانید در سال 2018 چه کلمات کلیدی بیشترین جست‌وجو را داشته است؟  اگر فکر می‌کنید اطلاعات خوبی در این زمینه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی سال گوگل را امتحان کنید. این مسابقه کوتاه و ساده اطلاعات شما را درباره آنچه مردم در سال 2018 جست‌وجو کردند می‌سنجد.

سال 2018 یک سال عجیب و غریب بود؛ با توییت ترامپ، بحران ایلان ماسک، شکست فیسبوک و چیزهای بیشتری در کنار این‌ها. بسیاری از افراد، مکان‌ها، اشیاء و عبارات ترند شدند. وشما می‌توانید همه این‌ها را در بازی سال گوگل ببینید.

بازی سال گوگل چی هست؟

این مسابقه توسط یک میزبان مجازی انجام می‌شود، که چیزی بیش از یک مجموعه اشکال رنگی نیست. شما می‌توانید سرعت و گام صدای میزبان خود را قبل از بازی شخصی سازی کنید. انجام این‌کار باعث ایجاد یک سری از پاسخ‌های طعنه‌دار می‌شود.

بازی سال گوگل مجموعه‌ای از پرسش‌هاست درباره‌ی آنچه مردم در سال 2018 جست‌وجو کرده‌اند. در این بازی از شما حداکثر 20 سوال پرسیده و سپس یک بازی دیگر به شما جایزه داده می‌شود. با این حال فقط سه فرصت دارید، بنابراین وقتی‌که به سه سوال پاسخ غلط دادید از مسابقه بیرون می‌روید.

سوالات به صورت درهم موضوعات را به هم مرتبط نموده و شما باید حدس بزنید که مردم کدام یک از کلمات را در سال 2018 بیش‌تر از سال 2017 جست‌و‌جو کرده‌اند. البته این‌کار از آن‌چه که فکر می‌کنید سخت‌تر است مخصوصا وقتی‌که گزینه‌ها بیشتر از دو مورد باشند. در پایان بازی  امتیازی هم می‌توانید امتیازی که گرفته‌اید را در فیسبوک یا توییتر به اشتراک بگذارید. پیشنهاد می‌کنیم عجله نکنید و بازی را چندبار انجام دهید تا با امتیاز بالاتری به مرحله بعد بروید. زیرا در مرحله دوم وسوم به امتیاز بیشتری نیاز دارید. همچنین توجه داشته باشید که برای انتخاب گزینه درست چند ثانیه بیشتر زمان ندارید.

بیشترین کلمات جست‌وجو شده در گوگل در سال 2018

اگر بازی سال 2018 گوگل انجام دادید و امتیاز خوبی نگرفتید. بهتر است خودتان شروع به جست‌و‌جو کرده و از خود گوگل کمک بگیرید تا با آمادگی بیشتری به بازی برگردید. چرا که کسی بهتر از خود گوگل نمی‌داند بیشترین کلمات جست‌وجو شده در سال 2018 چه بوده است. چون که جستجو به معنای واقعی کلمه کسب‌وکار گوگل است.

برای شروع بازی به اینجا بروید.

+ منبع